general_help_center_title

general_help_center_description

Grand Times Hotel Sherbrooke

1, rue Belvedere Sud, Sherbrooke
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Grand Times Hotel Sherbrooke bevindt zich in het hart van Sherbrooke, vlak bij Meer der Naties en Marche de la Gare. Dit hotel ligt op 0,3 km van Jacques-Cartier Park en op 0,3 km van Sherbrooke Murals Tour.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd met recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en een open haard in de lobby.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Fitnessfaciliteiten
  • Aantal kamers: 120
  • Aantal verdiepingen: 6
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Conferentieruimte
  • Open haard in de lobby
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Spelletjesruimte
  • Tuin
  • Kluis bij receptie
  • Meertalig personeel
  • Picknickplaats
  • 24-uurs receptie
  • Snelle uitcheckservice
  • Stomerij / wasserijservice
  • Vergaderruimtes:
  • Rookvrije accommodatie
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Bouwjaar: 2010
  • 24-uurs businesscentrum
  • Aantal binnenzwembaden: 1
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Terras
  • Feestruimte
  • Automaat
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats personenbus
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijke fitnessfaciliteiten
  • Rolstoeltoegankelijke lounge

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Telefoon
  • Gratis lokale gesprekken
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Strijkijzer / strijkplank
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Geluiddichte kamers
  • Magnetron
  • Verduisterende gordijnen
  • Alleen bad
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Hd-televisie
  • Gratis wifi
  • Individueel gemeubileerd
  • Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Huishoudservice op aanvraag
  • Ledlampen

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Grand Times Hotel Sherbrooke

1, rue Belvedere Sud, Sherbrooke, Québec, Canada
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 16.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
  • Registratienummer van accommodatie: 2026-06-30, 223137
  • Omschrijving
  • Grand Times Hotel Sherbrooke bevindt zich in het hart van Sherbrooke, vlak bij Meer der Naties en Marche de la Gare. Dit hotel ligt op 0,3 km van Jacques-Cartier Park en op 0,3 km van Sherbrooke Murals Tour.

    Doe of je thuis bent in één van de 120 individueel gemeubileerde kamers met een koelkast en een magnetron. Alle kamers hebben een flatscreentelevisie van 37 inch met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Badkamers beschikken over een bad, gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, een koffiezetapparaat/waterkoker en een telefoon met gratis lokale gesprekken.

    Plezier gegarandeerd met recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en een open haard in de lobby.

    Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Een conferentieruimte en vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
    • Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.00 uur.
    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
    • Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.
    • Contactloos uitchecken is mogelijk.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Borgsom: CAD 350.00 per accommodatie, per verblijf
    • Schadeborg: CAD 350 per verblijf

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. CAD 12.95 voor volwassenen en ca. CAD 12.95 voor kinderen
    • Parkeerkosten: CAD 14.00 per nacht
    • Toeslag voor extra bed: CAD 35.0 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 8 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 13 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.