Hotel Casa De La Palma
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Casa De La Palma bevind je je centraal in Puebla, op slechts 4 min. lopen van Zócalo de Puebla en op 7 min. lopen van Puebla-kathedraal. Dit hotel met een rijke geschiedenis ligt op 18,3 km van Africam Safari en op 4,7 km van Centro Expositor.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en gratis gebruik van het fitnesscentrum in de buurt. Gasten kunnen tegen betaling mee met de shuttlebus, die tot 200 km van de accommodatie rijdt.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 16
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Meertalig personeel
- Gratis gebruik van fitnesscentrum in de buurt
- 24-uurs receptie
- Portier
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1715
- Lokale shuttleservice (toeslag)
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Lang parkeren (toeslag)
- Afstand van accommodatie (ft)98
- Afstand van accommodatie (meter)30
Kamerinrichting
- Televisie
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Balkon
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Toegang via buitengalerij
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Hd-televisie
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Matrassen van traagschuim
- Babybedden (toeslag)
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Shampoo
- Toiletpapier
- Lokale kaarten
- Reisgidsen of aanbevelingen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Casa De La Palma
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 19.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij het inchecken een minimumleeftijd van 15.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Huisdieren zijn alleen toegestaan in specifieke kamers (toeslagen zijn van toepassing, meer info vind je in de sectie 'Kosten'). Je kunt een van deze kamers boeken door rechtstreeks contact op te nemen met de accommodatie. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
- Toeslag voor lang parkeren: MXN 150 per nacht
- Toeslag voor parkeren in de buurt: MXN 150 per dag (op 30 meter afstand)
- Toeslag voor huisdieren: MXN 300 per huisdier, per nacht
- Toeslag voor laat uitchecken: MXN 1 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor babybed: MXN 400 per dag
- Toeslag voor extra bed: MXN 400 per dag
Met een verblijf bij Hotel Casa De La Palma bevind je je centraal in Puebla, op slechts 4 min. lopen van Zócalo de Puebla en op 7 min. lopen van Puebla-kathedraal. Dit hotel met een rijke geschiedenis ligt op 18,3 km van Africam Safari en op 4,7 km van Centro Expositor.
Overnacht in één van de 16 kamers met een flatscreentelevisie. Je kamer beschikt over een bed met traagschuim matras. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en gratis gebruik van het fitnesscentrum in de buurt. Gasten kunnen tegen betaling mee met de shuttlebus, die tot 200 km van de accommodatie rijdt.
Gasten van Hotel Casa De La Palma kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij Restaurante HCP.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je een beperkt aantal parkeerplaatsen.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Puebla
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}