Hotel Mansion Iturbe
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Mansion Iturbe bevind je je in het hart van Patzcuaro, vlak bij Plaza Vasco de Quiroga en op 3 min. lopen van Plaza Gertrudis Bocanegra. Dit hotel ligt op 0,6 km van Museum voor Volkskunst en op 0,7 km van Templo del Sagrario.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit hotel heeft ook hulp bij uitstapjes/tickets en een receptieruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 12
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Tuin
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1770
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 180
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 17
- Snackbar / deli
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
- Receptieruimte
- Afstand van accommodatie (ft)525
- Afstand van accommodatie (meter)160
- Toegangstijden parkeerterrein: sluitingstijd8:00 PM
- Toegangstijden parkeerterrein: openingstijd7:00 AM
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Turndownservice
- Toegang via buitengalerij
- Alleen douche
- (Laptop)kluis in de kamer
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Mansion Iturbe
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 23.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 21
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij het inchecken een minimumleeftijd van 21.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. MXN 150–300 per persoon
Met een verblijf bij Hotel Mansion Iturbe bevind je je in het hart van Patzcuaro, vlak bij Plaza Vasco de Quiroga en op 3 min. lopen van Plaza Gertrudis Bocanegra. Dit hotel ligt op 0,6 km van Museum voor Volkskunst en op 0,7 km van Templo del Sagrario.
Doe of je thuis bent in één van de 12 individueel gedecoreerde kamers. Je bed beschikt over donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit hotel heeft ook hulp bij uitstapjes/tickets en een receptieruimte.
Stil je honger met een lunch of diner bij Dona Paca, een restaurant van dit hotel. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bibliotheek. Plan je een evenement in Patzcuaro? Kies voor dit hotel met 17 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Je wordt verzocht na het boeken contact op te nemen met het hotel om je geschatte aankomsttijd door te geven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Patzcuaro
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}















































































