Hotel Michelangelo
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Hotel Michelangelo in Riccione bevind je je aan het water, op 5 min. rijden van Viale Ceccherini en Strand van Rimini. Dit hotel bij het strand ligt op 7,9 km van Misano World Circuit Marco Simoncelli en op 13,9 km van Beurs van Rimini (Fiera di Rimini).
Hotelinrichting
Zoek het water op en geniet van een dagje aan het privéstrand of profiteer van andere recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 33
- Aantal verdiepingen: 5
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Conferentieruimte
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Snelle uitcheckservice
- Op privéstrand
- Rookvrije accommodatie
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 915
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 85
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Zelf parkeren (toeslag)
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Vervoer vanaf de luchthaven (toeslag)
- Vervoer vanaf het treinstation (toeslag)
- Strandparasols
- Strandcabana's (toeslag)
- Strandligstoelen
- Ligstoelen aan het zwembad
- Strandlakens
- Terras
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
- Feestruimte
- Overdekte parkeerplaatsen
- Kinderspelletjes
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Gratis krant
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Bureau
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Bidet
- Pantoffels
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Babybedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Lokale kaarten
- Babybadje
- Babyfoon
- Commode
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Michelangelo
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 14.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september.
- Kinderen t/m 1 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.20 per persoon, per nacht.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (passagierscapaciteit: 4)
- Toeslag voor overdekt parkeren: EUR 15 per dag (onbeperkt in- en uitrijden)
- Toeslag voor huisdieren: EUR 8 per accommodatie, per dag
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
Wanneer je verblijft bij Hotel Michelangelo in Riccione bevind je je aan het water, op 5 min. rijden van Viale Ceccherini en Strand van Rimini. Dit hotel bij het strand ligt op 7,9 km van Misano World Circuit Marco Simoncelli en op 13,9 km van Beurs van Rimini (Fiera di Rimini).
Doe of je thuis bent in één van de 33 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en bidets.
Zoek het water op en geniet van een dagje aan het privéstrand of profiteer van andere recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Bij dit hotel kun je iets lekkers bestellen in een restaurant met uitzicht op de zee, of je kunt op je kamer blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Plan je een evenement in Riccione? Kies voor dit hotel met 85 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en een vergaderruimte. Gasten kunnen tegen betaling gebruikmaken van vervoer vanaf de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) en vervoer vanaf het treinstation.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Alba
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}