Hotel Angela - Adults Recommended
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Angela - Adults Recommended in Fuengirola, in de buurt Los Boliches, bevind je je op 5 min. rijden van Strand van Fuengirola en op 9 min. van Playa de Carvajal. Dit hotel bij het strand ligt op 12 km van Jachthaven van Benalmádena en op 16,3 km van Carihuela Strand.
Hotelinrichting
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een binnenzwembad niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een receptieruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 243
- Aantal verdiepingen: 9
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Bibliotheek
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1974
- Aantal restaurants: 1
- Aantal binnenzwembaden: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Receptieruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Aparte badkuip en douche
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Angela - Adults Recommended
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 23.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot november.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 10 per persoon
Met een verblijf bij Hotel Angela - Adults Recommended in Fuengirola, in de buurt Los Boliches, bevind je je op 5 min. rijden van Strand van Fuengirola en op 9 min. van Playa de Carvajal. Dit hotel bij het strand ligt op 12 km van Jachthaven van Benalmádena en op 16,3 km van Carihuela Strand.
Doe of je thuis bent in één van de 243 klimaatgeregelde kamers met een koelkast. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een binnenzwembad niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een receptieruimte.
Dit hotel heeft een restaurant dat diner serveert. Je kunt ook lekker op je kamer blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een bagageopslagruimte.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Fuengirola
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}