Tokyo Green Palace
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Tokyo Green Palace in Tokio, in de buurt Chiyoda, bevind je je op 5 min. rijden van Keizerlijk paleis van Tokyo en Tokyo Dome. Dit hotel ligt op 4,2 km van Tokyotoren en op 5,4 km van Shibuya Crossing.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 238
- Aantal verdiepingen: 13
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Bagageopslag
- Automaat
- Carport
- Eigen parkeergelegenheid
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Rolstoeltoegankelijk
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Betaalfilms
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Massage in de kamer mogelijk
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Half open badkamer
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Tokyo Green Palace
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 15
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- UnionPay
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- De stadsbelasting ligt tussen de JPY 100 en JPY 200 per persoon, per nacht en is gebaseerd op het kamertarief per nacht. De belasting is niet van toepassing op kamertarieven per nacht van minder dan JPY 10.000. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 1400 per persoon
Met een verblijf bij Tokyo Green Palace in Tokio, in de buurt Chiyoda, bevind je je op 5 min. rijden van Keizerlijk paleis van Tokyo en Tokyo Dome. Dit hotel ligt op 4,2 km van Tokyotoren en op 5,4 km van Shibuya Crossing.
Doe of je thuis bent in één van de 238 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl kabelzenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Gasten van Tokyo Green Palace kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij Jardin. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 09.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De naam op het paspoort dient overeen te komen met de naam in de boekingsgegevens.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Tokio
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}