Villa Agapanthe
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Villa Agapanthe in Fes, in de buurt Saiss, bevind je je op 5 min. rijden van Fes Stadion en op 8 min. van Huis van de Fotografie. Dit hotel ligt op 6,3 km van Jardin d'Atlas en op 8,1 km van Winkelcentrum Borj Fez.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een open haard in de lobby.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 17
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Open haard in de lobby
- Barbecue(s)
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Aparte rookruimtes
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Vervoer vanaf het treinstation (toeslag)
- Ligstoelen aan het zwembad
- Gratis lang parkeren
- Terras
Kamerinrichting
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Geluiddichte kamers
- Toegang via buitengalerij
- Verduisterende gordijnen
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Individueel gedecoreerd
- Bad of douche
- Gemeubileerd balkon of terras
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Villa Agapanthe
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: MAD 13.20 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.
- Transferkosten
- per luchthavenshuttle: MAD 150 per volwassene (enkele reis)
- Toeslag voor luchthavenshuttle: MAD 150 per voertuig (enkele reis)
Met een verblijf bij Villa Agapanthe in Fes, in de buurt Saiss, bevind je je op 5 min. rijden van Fes Stadion en op 8 min. van Huis van de Fotografie. Dit hotel ligt op 6,3 km van Jardin d'Atlas en op 8,1 km van Winkelcentrum Borj Fez.
Overnacht in één van de 17 kamers met een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon of terras. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een open haard in de lobby.
Bij dit hotel kun je je honger stillen in een restaurant met uitzicht op de tuin en waar je in de openlucht kunt dineren. Ook kun je snacks bestellen in de koffiebar/het café. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie en een kluis bij de receptie. Gasten kunnen tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) en vervoer vanaf het treinstation.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Fes
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}