Hotel ibis Fes
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel ibis Fes bevind je je in het hart van Fes, op 5 min. rijden van Winkelcentrum Borj Fez en Koninklijk paleis. Dit hotel ligt op 1,6 km van Jüdischer Friedhof Hamburg en op 1,8 km van Rue des Mérinides.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 123
- Aantal verdiepingen: 3
- Conferentieruimte
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Portier
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Aparte rookruimtes
- Parasols bij het zwembad
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1990
- Aantal restaurants: 1
- 24-uurs businesscentrum
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 2163
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 201
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Terras
- Feestruimte
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Premium televisiezenders
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Gratis wifi
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten verstrekt
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
- Ledlampen
- Recycling
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel ibis Fes
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Deze accommodatie gebruikt zonne-energie
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van ALLSAFE (Accor Hotels) volgt.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De foto's bij deze beschrijving geven een beeld van de standaard van deze hotelketen en zijn uitsluitend bedoeld ter illustratie.
- Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen (hiervoor gelden toeslagen, die je kunt nalezen in de sectie 'Kosten'). De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: MAD 13.20 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. MAD 72 per persoon
- Parkeerkosten: MAD 10 per nacht
- Toeslag voor huisdieren: MAD 100 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor extra bed: MAD 120.0 per nacht
Met een verblijf bij Hotel ibis Fes bevind je je in het hart van Fes, op 5 min. rijden van Winkelcentrum Borj Fez en Koninklijk paleis. Dit hotel ligt op 1,6 km van Jüdischer Friedhof Hamburg en op 1,8 km van Rue des Mérinides.
Doe of je thuis bent in één van de 123 klimaatgeregelde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Gasten van Hotel ibis Fes kunnen genieten van een lekker diner bij La Table of iets halen bij de snackbar/deli. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Fes? Kies voor dit hotel met 201 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Fes
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}