Hotel The Lodge Heverlee
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel The Lodge Heverlee in Leuven, in de buurt Heverlee, bevind je je op 4 min. lopen van Dijle en op 6 min. lopen van Kasteel van Arenberg. Dit hotel ligt op 25,7 km van Walibi Belgium en op 1 km van KU Leuven.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices. Andere kenmerken van dit hotel zijn een bankethal, informatie over fietstours en fietsenopslag.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 33
- Aantal verdiepingen: 1
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Wasserij
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 2
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Feestruimte
- Overdekte parkeerplaatsen
Kamerinrichting
- Telefoon
- Haardroger
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Gratis babybedden
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Geen huishoudservice
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel The Lodge Heverlee
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
- Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.
- Toeslag voor overdekt parkeren: EUR 10 per dag (onbeperkt in- en uitrijden)
Met een verblijf bij Hotel The Lodge Heverlee in Leuven, in de buurt Heverlee, bevind je je op 4 min. lopen van Dijle en op 6 min. lopen van Kasteel van Arenberg. Dit hotel ligt op 25,7 km van Walibi Belgium en op 1 km van KU Leuven.
Overnacht in één van de 33 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en gratis mineraalwater.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices. Andere kenmerken van dit hotel zijn een bankethal, informatie over fietstours en fietsenopslag.
Gasten van Hotel The Lodge Heverlee kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij Brasserie De Oude Kantien. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Een gratis ontbijtbuffet is inbegrepen.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Dit hotel beschikt over 2 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Leuven
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}