general_help_center_title

general_help_center_description

La Bella Suite Hotel

camiatik mah sülün sok no 12, Kuşadası Stadscentrum
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

La Bella Suite Hotel ligt in Kuşadası op 2 min. rijden van Damesstrand en op 6 min. van Jachthaven van Kusadasi. Dit hotel bij het strand ligt op 2,8 km van Strand van Kusadasi en op 16,1 km van Love Beach.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij een seizoensgebonden buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere voorzieningen in dit hotel in mediterraanse stijl zijn gratis wifi, een gemeenschappelijke woonkamer en hulp bij uitstapjes/tickets.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 25
  • Aantal verdiepingen: 7
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Barbecue(s)
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tuin
  • Kinderzwembad
  • Kluis bij receptie
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Aparte rookruimtes
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Bouwjaar: 1999
  • Aantal restaurants: 2
  • Gratis receptie
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Snackbar / deli
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal poolbars: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Gratis parkeerplaatsen in de buurt
  • Terras
  • Receptieruimte
  • Parkeerplaatsen in de straat
  • Afstand van accommodatie (ft)16
  • Afstand van accommodatie (meter)5

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Minibar
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • 24-uurs roomservice
  • Bureau
  • Aparte zitruimte
  • Geluiddichte kamers
  • Premium televisiezenders
  • Pantoffels
  • Alleen douche
  • Aparte eetruimte
  • Satellietzenders
  • Gratis wifi
  • Gemeubileerd balkon of terras
  • Gratis babybedden
  • Aparte slaapkamer
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Ledlampen

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

La Bella Suite Hotel

camiatik mah sülün sok no 12, Kuşadası Stadscentrum, Kuşadası, Aydın, Türkiye
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen huis- of hulpdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Bankpas
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geluiddichte kamers niet gegarandeerd
  • Registratienummer van accommodatie: 20643
  • Omschrijving
  • La Bella Suite Hotel ligt in Kuşadası op 2 min. rijden van Damesstrand en op 6 min. van Jachthaven van Kusadasi. Dit hotel bij het strand ligt op 2,8 km van Strand van Kusadasi en op 16,1 km van Love Beach.

    Doe of je thuis bent in één van de 25 klimaatgeregelde kamers met een minibar. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon of terras. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en haardrogers.

    Plezier gegarandeerd dankzij een seizoensgebonden buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere voorzieningen in dit hotel in mediterraanse stijl zijn gratis wifi, een gemeenschappelijke woonkamer en hulp bij uitstapjes/tickets.

    Ga iets eten bij Garden Restaurant, een van de 2 restaurants van dit hotel, of blijf lekker binnen en profiteer van de 24-uurs roomservice. Er zijn ook snacks beschikbaar in de koffiebar/het café. Maak kennis met andere gasten tijdens een gratis receptie, dagelijks aangeboden. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 08.30 uur tot 10.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie om een kinderstoel te reserveren.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
    • Huren op lange termijn is mogelijk.
    • Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en buitenverlichting
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
    • Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 05 mei t/m 15 oktober.
    • Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 22.00 uur.
    • Eén kind t/m 12 jaar oud per geregistreerde volwassene verblijft gratis, wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
    • In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
    • De accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.

    • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. TRY 400 voor volwassenen en ca. TRY 150 voor kinderen
    • Toeslag voor luchthavenshuttle: TRY 4000 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 4)
    • Toeslag luchthavenshuttle per kind: TRY 250 (enkele reis), (tot 12 jaar oud)
    • Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • De accommodatie berekent een toeslag van 2 procent op betalingen met een creditcard

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 4 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 13 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.