Al Jasira Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Al Jasira Hotel in Essaouira, in de buurt Quartier des Dunes, bevind je je op 5 min. rijden van Strand van Essaouira en Bab Marrakech Toren. Dit hotel ligt op 1,8 km van Dar Souiri en op 1,8 km van Bab Sba.
Hotelinrichting
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een buitenzwembad, een sauna en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een open haard in de lobby.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 41
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Open haard in de lobby
- Wasserij
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Sauna
- Snelle incheckservice
- Luchthaventransport
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Turks bad / Hammam
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Terras
- Receptieruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Kluis in de kamer
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Massage in de kamer mogelijk
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Babybedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Al Jasira Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- De stad heft de volgende belasting: MAD 11.00 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.
- Toeslag voor babybed: MAD 10.0 per verblijf
Met een verblijf bij Al Jasira Hotel in Essaouira, in de buurt Quartier des Dunes, bevind je je op 5 min. rijden van Strand van Essaouira en Bab Marrakech Toren. Dit hotel ligt op 1,8 km van Dar Souiri en op 1,8 km van Bab Sba.
Doe of je thuis bent in één van de 41 kamers met een koelkast. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en massages in de kamer.
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een buitenzwembad, een sauna en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een open haard in de lobby.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Een gratis ontbijtbuffet is inbegrepen.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Essaouira
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}













































































































