Abraham Tel Aviv
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Abraham Tel Aviv bevind je je centraal in Tel Aviv, op slechts 3 min. lopen van Rothschild Boulevard en op 7 min. lopen van Voetgangersvriendelijke Markt Nachlat Binyamin. Dit hostel ligt op 0,1 km van Train Track Park en op 1 km van Levinski-markt.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Enkele voorzieningen van dit hostel zijn een spelletjesruimte, hulp bij uitstapjes/tickets en barbecues.
Hotelinrichting
- Lift
- Geldautomaat / bankservice
- Aantal kamers: 90
- Aantal verdiepingen: 5
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Barbecue(s)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Spelletjesruimte
- Tuin
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Rookvrije accommodatie
- Biljarttafel
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Zelf parkeren (toeslag)
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Plafondventilator
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Magnetron
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Gemeenschappelijke accommodaties
- Aparte slaapkamer
- Gemeenschappelijke keuken
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Abraham Tel Aviv
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Maximaal 2 kinderen t/m 3 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (18%).
- Parkeerkosten: ILS 70 per dag
Met een verblijf bij Abraham Tel Aviv bevind je je centraal in Tel Aviv, op slechts 3 min. lopen van Rothschild Boulevard en op 7 min. lopen van Voetgangersvriendelijke Markt Nachlat Binyamin. Dit hostel ligt op 0,1 km van Train Track Park en op 1 km van Levinski-markt.
Doe of je thuis bent in één van de 90 klimaatgeregelde kamers met een koelkast. Maak je maaltijden klaar in de gemeenschappelijke keuken. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben een douche en haardrogers.
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Enkele voorzieningen van dit hostel zijn een spelletjesruimte, hulp bij uitstapjes/tickets en barbecues.
Bestel iets lekkers in de koffiebar/het café van dit hostel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Tel Aviv
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}