general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Sheherazade

Gezira Al Bairat, West Bank, Luxor
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Hotel Sheherazade in Luxor, in de buurt West Bank, bevind je je op een kwartiertje rijden van Dal der Koningen en Colossus van Memnon. Dit hotel ligt op 4,1 km van Dodentempel van Seti I en op 4,2 km van Medinet Habu.

Hotelinrichting

Je vindt recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een binnenzwembad en fietsenverhuur vast leuk. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een picknickplaats.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 28
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Barbecue(s)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Gratis ontbijt
  • Kluis bij receptie
  • Picknickplaats
  • 24-uurs receptie
  • Businesscentrum
  • Stomerij / wasserijservice
  • Aparte rookruimtes
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal vergaderruimtes: 1
  • Aantal binnenzwembaden: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Dakterras
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal poolbars: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Met zijn tweeën/besloten dineren
  • Privépicknick
  • Parkeerplaatsen buiten

Kamerinrichting

  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Plafondventilator
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Verduisterende gordijnen
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Bad of douche
  • Balkon of terras
  • Gratis babybedden
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Zeep
  • Toiletpapier

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Sheherazade

Gezira Al Bairat, West Bank, Luxor, Gouvernement Luxor, Egypte
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 10.00 uur - 10.00 uur
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom
  • Huisdieren welkom (geen toeslagen)
  • Betaalmethodes
  • Visa
  • Contanten
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Hotel Sheherazade in Luxor, in de buurt West Bank, bevind je je op een kwartiertje rijden van Dal der Koningen en Colossus van Memnon. Dit hotel ligt op 4,1 km van Dodentempel van Seti I en op 4,2 km van Medinet Habu.

    Overnacht in één van de 28 kamers met een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers met een bad of douche zijn voorzien.

    Je vindt recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een binnenzwembad en fietsenverhuur vast leuk. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een picknickplaats.

    Dit hotel heeft een restaurant dat lunch en diner serveert. In de koffiebar/het café kun je terecht voor snacks. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Een gratis continentaal ontbijt is inbegrepen. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 25 per kamer (enkele reis)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 10 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 13 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.