general_help_center_title

general_help_center_description

65 Main Daylesford - Hepburn Springs

65 Main Road, Hepburn Springs
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij 65 Main Daylesford - Hepburn Springs in Hepburn Springs, bevind je je op een kwartiertje lopen van Hepburn Bathhouse & Spa en Hepburn Mineral Springs Reserve. Dit pension ligt op 0,3 km van Hepburn Regional Park en op 0,4 km van Portal 108.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit pension bevat ook conciërgeservices, een spelletjesruimte en een picknickplaats.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 5
  • Aantal verdiepingen: 3
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Conferentieruimte
  • Barbecue(s)
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Spelletjesruimte
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Picknickplaats
  • Snelle uitcheckservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Biljarttafel
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Gratis zelf parkeren
  • Terras

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Alleen douche
  • Gratis wifi
  • Balkon of terras
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Geen huishoudservice

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

65 Main Daylesford - Hepburn Springs

65 Main Road, Hepburn Springs, Victoria, Australië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij 65 Main Daylesford - Hepburn Springs in Hepburn Springs, bevind je je op een kwartiertje lopen van Hepburn Bathhouse & Spa en Hepburn Mineral Springs Reserve. Dit pension ligt op 0,3 km van Hepburn Regional Park en op 0,4 km van Portal 108.

    Doe of je thuis bent in één van de 5 klimaatgeregelde kamers. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen.

    De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit pension bevat ook conciërgeservices, een spelletjesruimte en een picknickplaats.

    Enkele van de voorzieningen zijn een snelle uitcheckservice, een bibliotheek en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem contact op met de accommodatie voor incheckinstructies.

    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Vóór het inchecken dien je een borgsom van AUD 100 te betalen.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Nog 4 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 9 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.