general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel JAL City Tsukuba

2-20-1,Takezono, 305-0032, JAPAN, Tsukuba
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Hotel JAL City Tsukuba bevind je je in het hart van Tsukuba. Expositie Centrum van Tsukuba en Ruimtevaartcentrum van Tsukuba liggen op 5 min. rijden. Dit hotel ligt op 2,4 km van Universiteit van Tsukuba en op 5,8 km van Winkelcentrum Aeon in Tsukuba.

Hotelinrichting

Laat jezelf verwennen met onsite massages of maak gebruik van andere voorzieningen zoals gratis wifi en een balzaal.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 186
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Kluis bij receptie
  • Gratis kranten in de lobby
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Bagageopslag
  • Lang parkeren (toeslag)
  • Gedeelde magnetron
  • Balzaal
  • Feestruimte
  • Automaat

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Koelkast
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Verduisterende gordijnen
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Satellietzenders
  • Gratis wifi
  • Handdoeken beschikbaar
  • Geen huishoudservice
  • Toilet met elektronisch bidet

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel JAL City Tsukuba

2-20-1,Takezono, 305-0032, JAPAN, Tsukuba, Ibaraki (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Hotel JAL City Tsukuba bevind je je in het hart van Tsukuba. Expositie Centrum van Tsukuba en Ruimtevaartcentrum van Tsukuba liggen op 5 min. rijden. Dit hotel ligt op 2,4 km van Universiteit van Tsukuba en op 5,8 km van Winkelcentrum Aeon in Tsukuba.

    Doe of je thuis bent in één van de 186 klimaatgeregelde kamers met een koelkast. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon en verduisterende gordijnen terwijl je ook een strijkplank/strijkijzer kunt aanvragen.

    Laat jezelf verwennen met onsite massages of maak gebruik van andere voorzieningen zoals gratis wifi en een balzaal.

    Gasten van Hotel JAL City Tsukuba kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij ろくさん 日本料理店. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker Japans ontbijt, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 09.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools. Maaltijden zijn alleen beschikbaar op reservering en kunnen niet meer worden aangevraagd na het inchecken.

    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

    • Toeslag voor het Japans ontbijt: ca. JPY 2200 per persoon
    • Parkeerkosten: JPY 1000 per nacht
    • Toeslag voor lang parkeren: JPY 1000 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 9 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.