general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Route TSUKUBA

1145-3 Hanamuro, Tsukuba
Beoordelingen door onze klanten
Goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Hotel Route TSUKUBA ligt in Tsukuba, op 5 min. rijden van Kunstmuseum van Tsukuba en Expositie Centrum van Tsukuba. Dit hotel met een spa ligt op 3,1 km van Universiteit van Tsukuba en op 3,2 km van Ruimtevaartcentrum van Tsukuba.

Hotelinrichting

Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bankethal.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 78
  • Aantal verdiepingen: 8
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Wasserij
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Gratis ontbijt
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Volledig uitgeruste spa
  • Vergaderruimtes:
  • Aparte rookruimtes
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Gratis zelf parkeren
  • Bagageopslag
  • Feestruimte
  • Automaat

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Bureau
  • Gratis mineraalwater
  • Bidet
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Verwarming
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Route TSUKUBA

1145-3 Hanamuro, Tsukuba, Ibaraki (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Hotel Route TSUKUBA ligt in Tsukuba, op 5 min. rijden van Kunstmuseum van Tsukuba en Expositie Centrum van Tsukuba. Dit hotel met een spa ligt op 3,1 km van Universiteit van Tsukuba en op 3,2 km van Ruimtevaartcentrum van Tsukuba.

    Doe of je thuis bent in één van de 78 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Er is wifi en kabelinternet. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een bureau en een waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bankethal.

    Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 09.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser

    Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Kinderen t/m 5 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
    • Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.

Nog 4 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 13 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.