Villa Anjing
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Villa Anjing in Nusa Dua, in de buurt Sawangan, bevind je je op een kwartiertje rijden van Nusa Dua Beach en Bali National Golf Club. Dit pension bij het strand ligt op 17,2 km van Uluwatu-tempel en op 17,2 km van Strand van Kuta.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd met recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een outdoor tennisbaan. Enkele voorzieningen van dit pension zijn gratis wifi, conciërgeservices en barbecues. Gasten kunnen tegen betaling een ritje nemen met de shuttlebus, die tot 5 km van de accommodatie rijdt.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 8
- Aantal verdiepingen: 1
- Aantal gebouwen of torens: 10
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Spaservices ter plaatse
- 24-uurs receptie
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Spabehandelingsruimte(s)
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Snelle incheckservice
- Aparte rookruimtes
- Luchthaventransport
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2013
- Lokale shuttleservice (toeslag)
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Vervoer van/naar de veerbootterminal (toeslag)
- Vervoer van/naar het winkelcentrum (toeslag)
- Vervoer van/naar het pretpark (toeslag)
- Outdoor tennisbanen: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Bagageopslag
- Vervoer vanaf het treinstation (toeslag)
- Vervoer van/naar het strand (toeslag)
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Waterautomaat
- Golflessen van een professional
- Golfcaddie
- Uitsluitend een parkeerplaats voor motorfietsen
- Infinity pool
- Golfbuggy
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Luxe beddengoed
- Roomservice
- Gratis mineraalwater
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Babybedden (toeslag)
- Aparte slaapkamer
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Villa Anjing
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 19.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
- Belasting-id: 3.0028789.04.09
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Huren op lange termijn is mogelijk.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van januari tot december.
- Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 21.00 uur.
- Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit pension via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Transferkosten
- per luchthavenshuttle: IDR 200000 per volwassene (enkele reis)
- Transferkosten per kind: IDR 200000 (enkele reis), van 1 tot 15 jaar oud
- Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 200000 per voertuig (enkele reis)
- Kindertarief voor de luchthavenshuttle: IDR 200000 (enkele reis), (van 3 tot 15 jaar oud)
- Toeslag voor vroeg inchecken: IDR 180000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor late check-in: IDR 180000 als je incheckt tussen 20.00 uur en 02.00 uur
- Toeslag voor laat uitchecken: IDR 180000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor babybed: IDR 75000 per nacht
- Toeslag voor extra bed: IDR 160000 per nacht
- De accommodatie berekent een toeslag van 3 procent op betalingen met een creditcard
Met een verblijf bij Villa Anjing in Nusa Dua, in de buurt Sawangan, bevind je je op een kwartiertje rijden van Nusa Dua Beach en Bali National Golf Club. Dit pension bij het strand ligt op 17,2 km van Uluwatu-tempel en op 17,2 km van Strand van Kuta.
Doe of je thuis bent in één van de 8 klimaatgeregelde kamers. Alle kamers hebben een balkon. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben een douche en haardrogers.
Plezier gegarandeerd met recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een outdoor tennisbaan. Enkele voorzieningen van dit pension zijn gratis wifi, conciërgeservices en barbecues. Gasten kunnen tegen betaling een ritje nemen met de shuttlebus, die tot 5 km van de accommodatie rijdt.
Dit pension heeft een restaurant dat lunch en diner serveert. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice profiteren. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Gasten kunnen tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) en vervoer van/naar de veerbootterminal.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Als je na 20.00 uur aankomt met de luchthavenshuttle van de accommodatie, wordt geen toeslag voor laat inchecken in rekening gebracht.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Nusa Dua
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}