Ayder Doga Resort
Type kamer, met prijs
Kaart
Ayder Doga Resort ligt in Çamlıhemşin in een nationaal park, op 1 min. rijden van Bruidssluierwaterval en op 15 min. van Waterval Tar Deresi. Dit hotel voor families ligt op 11,8 km van Huserplateau en op 18,4 km van Centrale Moskee van Çamlıhemşin.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn conciërgeservices, een spelletjesruimte en winkels ter plaatse.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Plaatselijke winkels
- Aantal kamers: 40
- Aantal verdiepingen: 6
- Aantal gebouwen of torens: 2
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Open haard in de lobby
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Spelletjesruimte
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Portier
- Snelle uitcheckservice
- Snelle incheckservice
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2016
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Gratis receptie
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Gratis valetparkeren
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
- Gratis kinderclub
- Games
- Tafelvoetbal
- Gedeelde koelkast
- Waterautomaat
- Klamboes
- Met zijn tweeën/besloten dineren
- Winkelcentrum ter plaatse
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
- Feestruimte
- Automaat
- Brandhout (gratis)
- Parkeerplaatsen in de straat
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten gebruikt
- Terras
- Terrasmeubilair
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bubbelbad
- 24-uurs roomservice
- Designer toiletartikelen
- Bureau
- Betaalfilms
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Premium televisiezenders
- Dvd-speler
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Filmpremières
- Matrassen van traagschuim
- Regendouche
- Bad of douche
- Douchekop met hydromassage
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Netflix
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Lokale kaarten
- Raamhor
- Streamingdiensten
- Laptopvriendelijke werkplek
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten verstrekt
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
- Recycling
- Papieren handdoeken
- Restaurantgids
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Ayder Doga Resort
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.30 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Ter plaatse geen alcohol geserveerd
- Ter plaatse geen alcohol toegelaten
- Registratienummer van accommodatie: 11601
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen.
- Deze accommodatie gebruikt milieuvriendelijke schoonmaakproducten
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Maximaal 2 kinderen t/m 6 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken en laat geen alcohol toe.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. EUR 30 voor volwassenen en ca. EUR 15 voor kinderen
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 4)
Ayder Doga Resort ligt in Çamlıhemşin in een nationaal park, op 1 min. rijden van Bruidssluierwaterval en op 15 min. van Waterval Tar Deresi. Dit hotel voor families ligt op 11,8 km van Huserplateau en op 18,4 km van Centrale Moskee van Çamlıhemşin.
Doe of je thuis bent in één van de 40 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een dvd-speler. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers zijn uitgerust met designer toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn conciërgeservices, een spelletjesruimte en winkels ter plaatse.
Bestel iets lekkers bij Doga, een restaurant waar je kunt genieten van het uitzicht op de tuin en in de openlucht kunt dineren. Je kunt ook lekker op je kamer blijven en van de 24-uurs roomservice profiteren. Maak kennis met andere gasten tijdens een gratis receptie, dagelijks aangeboden. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 13.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een computerstation, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient voor aankomst een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Als je met de auto komt, neem dan vooraf contact op de accommodatie voor verdere inlichtingen (bv. voor een routebeschrijving). Deze accommodatie bevindt zich in een autovrije zone en is alleen te voet bereikbaar via een hobbelige, heuvelachtige weg. Vanaf de rand van de stad naar de accommodatie is het ongeveer 300 meter lopen. Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je van tevoren contact op te nemen met de accommodatie. Personeel verwelkomt je bij de ingang en biedt je valetparkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Ayder
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}