Vista Lakefront Boutique Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Vista Lakefront Boutique Hotel bevindt zich in het hart van Ascona, vlak bij Galleria Borgo en Ascona Veerbootterminal. Dit hotel ligt op 1,1 km van Gemeentelijk Museum voor Moderne Kunst en op 1,6 km van Ascona Beach.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices. Dit hotel heeft ook een bankethal en fietsenstalling.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 16
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 2
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Snackbar / deli
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Feestruimte
- Overdekte parkeerplaatsen
- Afstand van accommodatie (ft)1640
- Afstand van accommodatie (meter)500
- Toegangstijden parkeerterrein: 24 uur per dag
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Trapleuningen
Kamerinrichting
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Espressoapparaat
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Gratis mineraalwater
- Alleen douche
- (Laptop)kluis in de kamer
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Laptopvriendelijke werkplek
- Ledlampen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Vista Lakefront Boutique Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 21.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 16
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 2
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Belasting-id: CHE-109.051.702 MWST
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Kinderen t/m 5 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- De stad heft de volgende belasting: CHF 4.20 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 14 jaar.
- Toerismetoeslag: CHF 0.15 per persoon, per nacht
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. CHF 26.50 per persoon
- Toeslag voor overdekt parkeren: CHF 15.00 per nacht (onbeperkt in- en uitrijden)
- Toeslag voor parkeren in de buurt: CHF 24.00 per dag (op 500 meter afstand; 24 uur geopend)
- Toeslag voor huisdieren: CHF 25 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
Vista Lakefront Boutique Hotel bevindt zich in het hart van Ascona, vlak bij Galleria Borgo en Ascona Veerbootterminal. Dit hotel ligt op 1,1 km van Gemeentelijk Museum voor Moderne Kunst en op 1,6 km van Ascona Beach.
Doe of je thuis bent in één van de 16 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een (laptop)kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices. Dit hotel heeft ook een bankethal en fietsenstalling.
Stil je honger bij al Piazza-al Faro, een van de 2 restaurants van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur. De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Hotel Ristorante al Piazza]. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 72 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het ophalen van de sleutel. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Ascona
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






























































