Hotel La Perla
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel La Perla bevind je je in het hart van Ascona, op 10 min. lopen van Gemeentelijk Museum voor Moderne Kunst en Galleria Borgo. Dit hotel ligt op 0,6 km van Ascona Veerbootterminal en op 1,9 km van Ascona Beach.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 64
- Aantal verdiepingen: 5
- Conferentieruimte
- Wasserij
- Meertalig personeel
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 323
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 30
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Zelf parkeren (toeslag)
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Reserveringen verplicht voor parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
- Oplaadpunt voor elektrische auto's
- Waterautomaat
- Feestruimte
- Parkeerplaatsen in de straat
- Afstand van accommodatie (ft)1969
- Afstand van accommodatie (km)1
- Afstand van accommodatie (meter)600
- Terrasmeubilair
Kamerinrichting
- Televisie
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Espressoapparaat
- Bureau
- Verduisterende gordijnen
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Bad of douche
- Balkon of terras
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Ventilator
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel La Perla
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 18.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: CHF 4.20 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 14 jaar.
- Toerismetoeslag: CHF 0.15 per persoon, per nacht
- Parkeerkosten: CHF 16 per dag
- Toeslag voor parkeren in de buurt: CHF 24 per dag (op 600 meter afstand)
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor babybed: CHF 30.0 per dag
- Toeslag voor extra bed: CHF 50.0 per dag
Met een verblijf bij Hotel La Perla bevind je je in het hart van Ascona, op 10 min. lopen van Gemeentelijk Museum voor Moderne Kunst en Galleria Borgo. Dit hotel ligt op 0,6 km van Ascona Veerbootterminal en op 1,9 km van Ascona Beach.
Doe of je thuis bent in één van de 64 kamers met een minibar en espressoapparaten. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.
Gasten van Hotel La Perla kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij Ristorante La Perla. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge.
Enkele van de voorzieningen zijn een computerstation, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Plan je een evenement in Ascona? Kies voor dit hotel met 30 vierkante meter aan evenementenruimte, waaronder een conferentieruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 17.30 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Ascona
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




























































































































































