general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Don Taco

300 mts north from Banco Nacional, Santa Elena, Monteverde
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Hotel Don Taco in Monteverde bevind je je op een kwartiertje rijden van Reserva biológica Bosque Nuboso Monteverde en Orchideeëntuin. Dit hotel ligt op 0,6 km van Monteverde Orchideeëntuin en op 0,9 km van Mundo de los Insectos.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dankzij de gratis lokale shuttle wordt de reis naar nabije bezienswaardigheden een fluitje van een cent.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 24
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Gratis ontbijt
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Rookvrije accommodatie
  • Luchthaventransport
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Gratis lokale shuttleservice
  • Aantal restaurants: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Dakterras
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Terras

Kamerinrichting

  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Bad/douchecombinatie
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Don Taco

300 mts north from Banco Nacional, Santa Elena, Monteverde, Puntarenas (provincie), Costa Rica
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 21.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Hotel Don Taco in Monteverde bevind je je op een kwartiertje rijden van Reserva biológica Bosque Nuboso Monteverde en Orchideeëntuin. Dit hotel ligt op 0,6 km van Monteverde Orchideeëntuin en op 0,9 km van Mundo de los Insectos.

    Doe of je thuis bent in één van de 24 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een bad/douchecombinatie en haardrogers.

    De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dankzij de gratis lokale shuttle wordt de reis naar nabije bezienswaardigheden een fluitje van een cent.

    Gasten van Hotel Don Taco kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Een gratis uitgebreid ontbijt is inbegrepen. 

    De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Contactloos uitchecken is mogelijk.

    • Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 165 per voertuig (enkele reis)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 12 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.