general_help_center_title

general_help_center_description

Kansai Airport Washington Hotel

1-7 Rinku Orai-Kita, Izumisano
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij Kansai Airport Washington Hotel in Izumisano bevind je je vlak bij de luchthaven, op een kwartiertje lopen van Rinku premium outletwinkels en Winkelcentrum Rinku Pleasure Town Seacle. Dit hotel ligt op 23,7 km van Setonaikai Nationaal park en op 1,2 km van AQUAIGNIS.

Hotelinrichting

Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een balzaal.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Geldautomaat / bankservice
  • Aantal kamers: 504
  • Aantal verdiepingen: 16
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Kluis bij receptie
  • 24-uurs receptie
  • Aparte rookruimtes
  • Kruidenier / supermarkt
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal vergaderruimtes: 1
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
  • Gratis zelf parkeren
  • Bagageopslag
  • Lang parkeren (toeslag)
  • Gedeelde magnetron
  • Balzaal
  • Feestruimte
  • Parkeerplaatsen buiten
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Geluiddichte kamers
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Massage in de kamer mogelijk
  • Pantoffels
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Kansai Airport Washington Hotel

1-7 Rinku Orai-Kita, Izumisano, Osaka (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij Kansai Airport Washington Hotel in Izumisano bevind je je vlak bij de luchthaven, op een kwartiertje lopen van Rinku premium outletwinkels en Winkelcentrum Rinku Pleasure Town Seacle. Dit hotel ligt op 23,7 km van Setonaikai Nationaal park en op 1,2 km van AQUAIGNIS.

    Doe of je thuis bent in één van de 504 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Er is wifi en kabelinternet. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

    Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een balzaal.

    Gasten van Kansai Airport Washington Hotel kunnen genieten van een lekker diner bij Waterfront Kitchen Garden of iets halen bij de kruidenier/supermarkt. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 09.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en raambeveiliging
    • Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
    • Vanaf 9 juni 2025 is roken op de kamers niet meer toegestaan. Bij overtreding wordt een boete in rekening gebracht (JPY 30.000).

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools. Bij het ontbijttarief is geen ontbijt inbegrepen voor kinderen van 0-12 jaar. Ontbijt voor kinderen van 7-12 jaar kan ter plaatse worden besteld tegen de vermelde toeslag voor het kinderontbijt. Ontbijt voor kinderen van 4-6 jaar kost JPY 500. Er zijn geen maaltijdtoeslagen voor kinderen van 3 jaar en jonger.

    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. Deze stadsbelasting bedraagt tussen de JPY 100 en JPY 10.000 per persoon, per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Let op: mogelijk zijn er verdere uitzonderingen van toepassing. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Ontbijttoeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 2200–2200 voor volwassenen en ca. JPY 600–1200 voor kinderen
    • Toeslag voor onoverdekt lang parkeren: JPY 1000 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 8 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 7 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.