Hotel Rous
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Rous in Pilsen bevind je je vlak bij Etnografisch Museum van de Pilsen Regio en Poppentheatermuseum. Dit hotel ligt op 0,2 km van Lochotin Park en op 0,4 km van Huis bij de Witte Leeuw.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 18
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Luchthaventransport
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Dvd-speler
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Kussenkeuzemenu
- Bad of douche
- Babybedden (toeslag)
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Kinderstoel
- Champagneservice
- Lokale kaarten
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Verhoogde toilet
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Rous
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert bekende creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: CZK 35.00 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: CZK 80 per voertuig (enkele reis)
- Toeslag voor huisdieren: CZK 300 per huisdier, per dag
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor babybed: CZK 300.0 per nacht
- Toeslag voor extra bed: CZK 600.0 per nacht
Met een verblijf bij Hotel Rous in Pilsen bevind je je vlak bij Etnografisch Museum van de Pilsen Regio en Poppentheatermuseum. Dit hotel ligt op 0,2 km van Lochotin Park en op 0,4 km van Huis bij de Witte Leeuw.
Doe of je thuis bent in één van de 18 kamers met een minibar en een dvd-speler. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats.
Profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Een gratis ontbijtbuffet is inbegrepen.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) gebruikmaken.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Plzeň 3
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}











































