Hotel WELLIES
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel WELLIES in Karuizawa, bevind je je naast de plaatselijke golfbaan, op 5 minuten rijden van Harnile Terrace en Tonbo-no-yu-onsen. Dit hotel voor golfers ligt op 2,2 km van Stenen Kerk van Karuizawa en op 4,1 km van Karuizawa Prince winkelcentrum.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een skiopslagruimte. Gasten kunnen gratis mee met de shuttlebus, die tot 3 kilometer van de accommodatie rijdt.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Cadeauwinkels of kiosk
- Aantal kamers: 8
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Open haard in de lobby
- Barbecue(s)
- Skiopslag
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis vervoer vanaf het treinstation
- Bouwjaar: 1992
- Gratis lokale shuttleservice
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Gratis lang parkeren
- Terras
- Gratis vervoer naar het treinstation
- Feestruimte
- Terrasmeubilair
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Bidet
- Bad/douchecombinatie
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Diep bad
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel WELLIES
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 23.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Kinderen niet toegelaten
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Kinderen t/m 3 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
- Toeslag voor het Engels ontbijt: ca. JPY 2000 per persoon
- Voor laat uitchecken wordt een toeslag in rekening gebracht
- De accommodatie berekent een toeslag op betalingen met een creditcard
Met een verblijf bij Hotel WELLIES in Karuizawa, bevind je je naast de plaatselijke golfbaan, op 5 minuten rijden van Harnile Terrace en Tonbo-no-yu-onsen. Dit hotel voor golfers ligt op 2,2 km van Stenen Kerk van Karuizawa en op 4,1 km van Karuizawa Prince winkelcentrum.
Doe of je thuis bent in één van de 8 individueel gedecoreerde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een skiopslagruimte. Gasten kunnen gratis mee met de shuttlebus, die tot 3 kilometer van de accommodatie rijdt.
Gasten van Hotel WELLIES kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij Albert's British Dining. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker Engels ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 09.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn meertalig personeel, een bagageopslagruimte en een bibliotheek. Vervoer vanaf het treinstation is gratis voorzien. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf het treinstation. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 21.30 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Karuizawa
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




































































































































































