general_help_center_title

general_help_center_description

La Boya Hotel y Parque Acuático

Del cruce de Huacas 800 metros Sur, Tamarindo
Beoordelingen door onze klanten
Goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij La Boya Hotel y Parque Acuático in Tamarindo bevind je je op een kwartiertje rijden van Monkey Park en Playa Brasilito. Dit hotel ligt op 10,6 km van Flamingo Beach en op 10,6 km van Strand Tamarindo.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn conciërgeservices, een picknickplaats en barbecues.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 21
  • Barbecue(s)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Kinderzwembad
  • Picknickplaats
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Rookvrije accommodatie
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Bouwjaar: 2006
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 3
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Terras

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Roomservice
  • Alleen douche
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Regendouche
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

La Boya Hotel y Parque Acuático

Del cruce de Huacas 800 metros Sur, Tamarindo, Guanacaste, Costa Rica
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 21.00 uur
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen huis- of hulpdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Bankpas
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij La Boya Hotel y Parque Acuático in Tamarindo bevind je je op een kwartiertje rijden van Monkey Park en Playa Brasilito. Dit hotel ligt op 10,6 km van Flamingo Beach en op 10,6 km van Strand Tamarindo.

    Doe of je thuis bent in één van de 21 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een douche met een regendouche.

    De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn conciërgeservices, een picknickplaats en barbecues.

    Stil je honger met een lunch of diner bij Lounge La Boya, een restaurant gespecialiseerd in lokale gerechten. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice profiteren. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge.

    De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.

    De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.

    • In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

    • Wastoeslag: CRC 3900 per dag

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 3 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 11 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.