Izu Kogen Hotel Five Stars
Type kamer, met prijs
Kaart
Izu Kogen Hotel Five Stars ligt in Ito, in de buurt Yawatano, op 5 min. rijden van Het Kattenmuseum en Izu glas- en glaswerkmuseum. Dit hotel voor golfers ligt op 2,7 km van Teddyberenmuseum van Izu en op 4,3 km van Ikeda-museum voor Kunst uit de 20e Eeuw.
Hotelinrichting
Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Als je op zoek bent naar activiteiten, dan vind je een warmwaterbron, een bubbelbad en een sauna vast wel leuk. Extra voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 14
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Spaservices ter plaatse
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Volledig uitgeruste spa
- Spabehandelingsruimte(s)
- Sauna
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Gratis vervoer vanaf het treinstation
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Aantal spabaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Gratis boodschappenservice
- Gratis parkeerplaatsen voor campers / bussen / vrachtwagens
- Terras
- Karaoke
- Gratis vervoer naar het treinstation
- Waterautomaat
Kamerinrichting
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Izu Kogen Hotel Five Stars
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Discover
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.
- De stad heft de volgende belasting: JPY 300.00 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 13 jaar.
- Er kan een badbelasting worden geheven, die bij de accommodatie wordt geïnd. De badbelasting is van toepassing op accommodaties met warmwaterbronnen en varieert tussen 150 en 500 JPY per persoon, per nacht, afhankelijk van de plaatselijke regelgeving. Er zijn mogelijk verdere vrijstellingen van toepassing.
- Toeslag voor het uitgebreid ontbijt: ca. JPY 2160 voor volwassenen en ca. JPY 1080 voor kinderen
Izu Kogen Hotel Five Stars ligt in Ito, in de buurt Yawatano, op 5 min. rijden van Het Kattenmuseum en Izu glas- en glaswerkmuseum. Dit hotel voor golfers ligt op 2,7 km van Teddyberenmuseum van Izu en op 4,3 km van Ikeda-museum voor Kunst uit de 20e Eeuw.
Doe of je thuis bent in één van de 14 klimaatgeregelde kamers met een lcd-televisie. Alle kamers hebben een balkon. Er is wifi en kabelinternet. Badkamers beschikken over gratis toiletartikelen en bidets.
Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Als je op zoek bent naar activiteiten, dan vind je een warmwaterbron, een bubbelbad en een sauna vast wel leuk. Extra voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker uitgebreid ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 09.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een 24-uurs receptie en meertalig personeel. Vervoer vanaf het treinstation is gratis voorzien. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf het treinstation. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Deze accommodatie haalt alleen gasten op van station Izu Kogen. Als je een ontbijt wilt boeken, wordt het aangeraden om 48 uur voor aankomst contact op te nemen met de accommodatie om dit alvast te boeken. Je dient uiterlijk om 17.00 uur te arriveren als je een verblijf op basis van halfpension hebt geboekt en wilt dineren in het hotel.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Ito
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}