general_help_center_title

general_help_center_description

Le Cinque Novelle

Via Amendola 24, Agrigento
Beoordelingen door onze klanten
Voortreffelijk
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Le Cinque Novelle bevind je je centraal in Agrigento, vlak bij Via Atenea en op 5 min. lopen van Teatro di Pirandello. Deze bed & breakfast ligt op 2,4 km van Chiesa di Santa Maria dei Greci en op 2,4 km van Museo Diocesano Agrigento.

Hotelinrichting

Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en fietsenopslag. De lokale shuttlebus brengt je tegen betaling naar nabije bezienswaardigheden.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 5
  • Aantal verdiepingen: 1
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Kluis bij receptie
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Snelle uitcheckservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Gratis vervoer vanaf het treinstation
  • Lokale shuttleservice (toeslag)
  • Vervoer van/naar de veerbootterminal (toeslag)
  • Bagageopslag
  • Afstand van accommodatie (ft)394
  • Afstand van accommodatie (meter)120
  • Toegangstijden parkeerterrein:  24 uur per dag

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Gratis mineraalwater
  • Bidet
  • Alleen douche
  • Digitale zenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Individueel gedecoreerd
  • Verwarming
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen of aanbevelingen
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Restaurantgids

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Le Cinque Novelle

Via Amendola 24, Agrigento, Sicilië, Italië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 17.00 uur - 20.00 uur
  • Check-Out: 10.30 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Contante borgsom vereist
  • Kinderen niet toegelaten
  • Geluiddichte kamers niet gegarandeerd
  • Ter plaatse geen alcohol geserveerd
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Le Cinque Novelle bevind je je centraal in Agrigento, vlak bij Via Atenea en op 5 min. lopen van Teatro di Pirandello. Deze bed & breakfast ligt op 2,4 km van Chiesa di Santa Maria dei Greci en op 2,4 km van Museo Diocesano Agrigento.

    Overnacht in één van de 5 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en fietsenopslag. De lokale shuttlebus brengt je tegen betaling naar nabije bezienswaardigheden.

    Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijt met lokale gerechten, dat geserveerd wordt van 08.30 uur tot 10.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een snelle uitcheckservice, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie. Vervoer vanaf het treinstation wordt gratis voorzien.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen.
    • Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay, Apple Pay, Huawei Pay, Samsung Pay en PayPal.
    • In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
    • Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder en beveiligingssysteem

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de veerbootterminal en het treinstation (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 17.00 uur tot 20.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.

    • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
    • Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
    • Contacloos inchecken is mogelijk.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht voor maximaal 4 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 15 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het ontbijt met lokale gerechten: ca. EUR 7.50 per persoon
    • Toeslag voor parkeren in de buurt: EUR 8.00 per dag (op 120 meter afstand; 24 uur geopend)
    • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 4 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.