Red Royal Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Red Royal Hotel bevind je je in het hart van Krasnodar, op 5 min. rijden van Toren van Shukhov en Bronzovaya Loshad-kunstgalerie. Dit hotel ligt op 1,8 km van Winkelcentrum Galereja Krasnodar en op 2,2 km van Spuitfontein.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices. Extra voorzieningen van dit hotel zijn cadeauwinkels/kiosken en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Cadeauwinkels of kiosk
- Aantal kamers: 39
- Aantal verdiepingen: 7
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Conferentieruimte
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2006
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 1076
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 100
- Snackbar / deli
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Vervoer naar het treinstation (toeslag)
- Parkeerplaatsen in de straat
- Afstand van accommodatie (ft)16
- Afstand van accommodatie (meter)5
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Ventilator
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Red Royal Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 13.00 uur - 13.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- Als je een visum nodig hebt, neem dan voor hulp contact op met de accommodatie. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
- Russische burgers: Volwassenen (14 jaar en ouder) dienen bij het inchecken een geldig intern paspoort te overleggen (internationale Russische paspoorten en rijbewijzen worden niet geaccepteerd). Voor alle Russische kinderen (onder de 14 jaar) dient bij het inchecken een geboorteakte te worden overlegd. Als een Russisch familielid of een Russische wettelijke voogd (in plaats van een ouder) met een kind onder de 14 jaar in Rusland reist, dient dat familielid of die wettelijke voogd bij het inchecken ook documentatie te overleggen om aan te tonen dat hij of zij toestemming heeft om met het kind te reizen. Buitenlandse reizigers: Volwassenen en kinderen dienen een geldig paspoort, een geldig visum en een geldige migratiekaart te overleggen bij het inchecken.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- De stad heft de volgende belasting: RUB 10.00 per persoon, per nacht.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. RUB 650 per persoon
- Toeslag voor luchthavenshuttle: RUB 1000 per voertuig (enkele reis)
- Toeslag voor extra bed: RUB 1550 per nacht
Met een verblijf bij Red Royal Hotel bevind je je in het hart van Krasnodar, op 5 min. rijden van Toren van Shukhov en Bronzovaya Loshad-kunstgalerie. Dit hotel ligt op 1,8 km van Winkelcentrum Galereja Krasnodar en op 2,2 km van Spuitfontein.
Doe of je thuis bent in één van de 39 klimaatgeregelde kamers met een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices. Extra voorzieningen van dit hotel zijn cadeauwinkels/kiosken en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Geniet van een maaltijd bij Vinegretto of blijf lekker op je kamer en profiteer van de 24-uurs roomservice van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een continentaal ontbijt geserveerd van 07.00 uur tot 10.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Krasnodar? Kies voor dit hotel met 100 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes. Gasten kunnen tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) en vervoer naar het treinstation.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Krasnodar
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}