general_help_center_title

general_help_center_description

President Heights

Building 106, Road 22, Area 324, Al Juffair, Manama
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij President Heights in Manama, in de buurt Alfateh, bevind je je op 3 min. lopen van Juffair Mall en op 9 min. lopen van Matrix BH Amusementscentrum. Dit aparthotel ligt op 1,3 km van Grote Al Fateh-moskee en op 1,4 km van Juffair Square Winkelcentrum.

Hotelinrichting

Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een healthclub, een buitenzwembad en een stoombad niet mis. Extra voorzieningen van dit aparthotel zijn gratis wifi en conciërgeservices.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 72
  • Wasserij
  • Healthclub
  • Kluis bij receptie
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Stoombad
  • Gratis wifi
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Snackbar / deli
  • Gratis zelf parkeren
  • Bagageopslag
  • Gratis parkeerplaatsen in de buurt
  • Kranten in de lobby (toeslag)

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Kluis in de kamer
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Tweede badkamer
  • Slaapbank
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Gratis mineraalwater
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron (op verzoek)
  • Keuken
  • Pantoffels
  • Alleen douche
  • Haardroger (op verzoek)
  • Aparte eetruimte
  • Koelkast / vriezer
  • Kookplaat
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Aparte woonkamer
  • Bad of douche
  • Gratis babybedden
  • Ledtelevisie
  • Extra bedden (toeslag)

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

President Heights

Building 106, Road 22, Area 324, Al Juffair, Manama, Hoofdstad, Bahrein
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 15.00 uur
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen huis- of hulpdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij President Heights in Manama, in de buurt Alfateh, bevind je je op 3 min. lopen van Juffair Mall en op 9 min. lopen van Matrix BH Amusementscentrum. Dit aparthotel ligt op 1,3 km van Grote Al Fateh-moskee en op 1,4 km van Juffair Square Winkelcentrum.

    Doe of je thuis bent in één van de 72 kamers met een magnetron en een ledtelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en badjassen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een healthclub, een buitenzwembad en een stoombad niet mis. Extra voorzieningen van dit aparthotel zijn gratis wifi en conciërgeservices.

    Gasten van President Heights kunnen iets lekkers halen bij de snackbar/deli.

    Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards.
    • De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
    • De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.

    Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

    • Toeslag voor extra bed: BHD 10 per verblijf

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 9 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 4 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.