Qube Hotel Bergheim
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Qube Hotel Bergheim bevind je je centraal in Heidelberg, op 10 min. rijden van Kasteel van Heidelberg en Körperwelten Museum. Dit hotel ligt op 23,9 km van Hockenheim-circuit en op 1,5 km van Neckarwiese.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn conciërgeservices, oppasservices (toeslag) en een open haard in de lobby.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 70
- Aantal verdiepingen: 5
- Aantal gebouwen of torens: 2
- Conferentieruimte
- Open haard in de lobby
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2009
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 484
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 45
- Aantal vergaderruimtes: 2
- Conferentiecentrum
- Zelf parkeren (toeslag)
- Computerstation
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Babysitting of kinderopvang (toeslag)
- Feestruimte
- Overdekte parkeerplaatsen
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Verduisterende gordijnen
- Kinderopvang op de kamer (toeslag)
- Alleen douche
- (Laptop)kluis in de kamer
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Hd-televisie
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Babybedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Handgrepen bij toilet
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Qube Hotel Bergheim
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om een parkeerplaats ter plaatse te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Het kamertype 'Standaard appartement, 1 tweepersoonsbed' is gelegen op 200 m van het hoofdgebouw. Dit kamertype beschikt niet over airconditioning of toegang tot de lift.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht voor maximaal 5 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 16 jaar.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 21.90 voor volwassenen en ca. EUR 10.90 voor kinderen
- Toeslag voor overdekt parkeren: EUR 16.80 per dag (onbeperkt in- en uitrijden)
- Toeslag voor huisdieren: EUR 15.00 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor babybed: EUR 30.0 per nacht
- Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per nacht
Met een verblijf bij Qube Hotel Bergheim bevind je je centraal in Heidelberg, op 10 min. rijden van Kasteel van Heidelberg en Körperwelten Museum. Dit hotel ligt op 23,9 km van Hockenheim-circuit en op 1,5 km van Neckarwiese.
Doe of je thuis bent in één van de 70 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl satellietzenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een (laptop)kluis en een bureau.
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn conciërgeservices, oppasservices (toeslag) en een open haard in de lobby.
Geniet van internationale gerechten bij Qube Restaurant, een restaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden). Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 10.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Plan je een evenement in Heidelberg? Kies voor dit hotel met 45 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en 2 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Heidelberg
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





















































































