eSuites Virginia Luxemburgo BH
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij eSuites Virginia Luxemburgo BH in Belo Horizonte, in de buurt Coração de Jesus, bevind je je op 5 min. rijden van Centrale Markt en Afonso Pena Avenue. Dit hotel ligt op 5,9 km van BH Shopping en op 12,1 km van Mineirão-stadion.
Hotelinrichting
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Aantal kamers: 90
- Aantal verdiepingen: 18
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Spelletjesruimte
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Portier
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Biljarttafel
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Informatieborden in braille of reliëfletters
- Bouwjaar: 2015
- Aantal restaurants: 2
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
- Snackbar / deli
- Zelf parkeren (toeslag)
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Feestruimte
- Automaat
- Overdekte parkeerplaatsen
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- Koelkast
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Bureau
- Slaapbank
- Geluiddichte kamers
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Kookplaat
- (Laptop)kluis in de kamer
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Regendouche
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Toiletpapier
- Ledlampen
- Recycling
- Verlaagd aanrechtblad/verlaagde wasbak
- Handgrepen bij toilet
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
eSuites Virginia Luxemburgo BH
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 14.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 10
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 22
- Alleen honden en katten toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen naar Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
- Eén kind t/m 7 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Huisdieren zijn alleen in specifieke kamers toegestaan. Ook andere huisdierbeperkingen gelden (toeslagen zijn van toepassing, meer info vind je in de sectie Toeslagen). Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor overdekt parkeren: BRL 36.75 per dag
- Toeslag voor huisdieren: BRL 89.25 per huisdier, per dag
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij eSuites Virginia Luxemburgo BH in Belo Horizonte, in de buurt Coração de Jesus, bevind je je op 5 min. rijden van Centrale Markt en Afonso Pena Avenue. Dit hotel ligt op 5,9 km van BH Shopping en op 12,1 km van Mineirão-stadion.
Doe of je thuis bent in één van de 90 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een (laptop)kluis en een bureau.
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Geniet van Braziliaanse gerechten bij Madregaia Tempero e Drink, een van de vele eetgelegenheden van dit hotel, naast 2 restaurants en een koffiebar/café. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Op werkdagen wordt er gratis een ontbijtbuffet geserveerd van 06.00 uur tot 10.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 06.30 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en meertalig personeel. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Belo Horizonte
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}