Sea life Nahariya BY Jacob Hotels
Type kamer, met prijs
Kaart
Sea life Nahariya BY Jacob Hotels ligt in Nahariya op 5 min. rijden van Botanische en Zoologische Tuinen van Naharia en Sokolov-strand. Dit hotel bij het strand ligt op 4,4 km van Nationaal Park Achzib en op 7,5 km van Huis van de Ghettostrijders.
Hotelinrichting
Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer een buitenzwembad, een binnenzwembad en een bubbelbad. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag).
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 62
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Volledig uitgeruste spa
- Spabehandelingsruimte(s)
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Aantal binnenzwembaden: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Aantal spabaden: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Babysitting of kinderopvang (toeslag)
- Gratis kinderclub
- Feestruimte
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Gratis krant
- Koelkast
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Espressoapparaat
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Roomservice
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Massage in de kamer mogelijk
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Aparte woonkamer
- Bad of douche
- Babybedden (toeslag)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Lokale kaarten
- Raamhor
- Laptopvriendelijke werkplek
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Sea life Nahariya BY Jacob Hotels
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 05.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
- Het zwembad is toegankelijk van 09.30 uur tot 17.00 uur.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Bij het inchecken dienen gasten een negatief PCR-testresultaat of een bewijs van volledige vaccinatie tegen Covid-19 te laten zien.
- De vereiste voor een negatief Covid-19-testresultaat geldt voor alle gasten van 16 jaar en ouder. De test mag niet langer dan 72 uur voor het inchecken afgenomen zijn. De vereiste voor een vaccinatiebewijs voor Covid-19 geldt voor alle gasten van 16 jaar en ouder.
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.
- Toeslag voor babybed: ILS 30.0 per dag
Sea life Nahariya BY Jacob Hotels ligt in Nahariya op 5 min. rijden van Botanische en Zoologische Tuinen van Naharia en Sokolov-strand. Dit hotel bij het strand ligt op 4,4 km van Nationaal Park Achzib en op 7,5 km van Huis van de Ghettostrijders.
Doe of je thuis bent in één van de 62 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een minibar. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer een buitenzwembad, een binnenzwembad en een bubbelbad. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag).
Dit hotel biedt een restaurant dat lunch en diner serveert. Je kunt ook dineren in de koffiebar/het café of gebruikmaken van de roomservice. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Bij het inchecken dienen gasten een negatief PCR-testresultaat voor Covid-19 of een bewijs van volledige vaccinatie tegen Covid-19 te laten zien. De vereiste voor een negatief Covid-19-testresultaat geldt voor alle gasten van 16 jaar en ouder. De test mag niet langer dan 72 uur voor het inchecken afgenomen zijn. De vereiste voor een vaccinatiebewijs voor Covid-19 geldt voor alle gasten van 16 jaar en ouder. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Nahariya
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






































