Hotel Lisboa
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Lisboa heeft een centrale ligging in Lissabon, vlak bij Avenida da Liberdade en op 14 min. lopen van Rossio Square. Dit hotel ligt op 0,5 km van Praça Marquês de Pombal en op 7,8 km van Belémtoren.
Hotelinrichting
Profiteer van fitnessfaciliteiten of maak gebruik van gratis wifi of conciërgeservices. Extra voorzieningen van dit hotel zijn een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bankethal.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 60
- Aantal verdiepingen: 9
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Portier
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Bouwjaar: 1987
- Aantal restaurants: 1
- Snackbar / deli
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Geluiddichte kamers
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Bad/douchecombinatie
- (Laptop)kluis in de kamer
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Lisboa
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Registratienummer van accommodatie: 3710
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 13 jaar.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 19.90 voor volwassenen en ca. EUR 19.90 voor kinderen
- Parkeerkosten: EUR 15 per nacht
- Toeslag voor extra bed: EUR 160 per nacht
Hotel Lisboa heeft een centrale ligging in Lissabon, vlak bij Avenida da Liberdade en op 14 min. lopen van Rossio Square. Dit hotel ligt op 0,5 km van Praça Marquês de Pombal en op 7,8 km van Belémtoren.
Doe of je thuis bent in één van de 60 kamers met een minibar en een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een (laptop)kluis en een bureau.
Profiteer van fitnessfaciliteiten of maak gebruik van gratis wifi of conciërgeservices. Extra voorzieningen van dit hotel zijn een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bankethal.
Gutsy, een restaurant van dit hotel, serveert zowel lunch als diner. Je kunt ook dineren in de koffiebar/het café of gebruikmaken van de roomservice (beperkte tijden). Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Santo António
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






































