general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Avenida Park

Av. Sidónio Pais, 6, Avenidas Novas
Beoordelingen door onze klanten
Goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Hotel Avenida Park bevind je je centraal in Lissabon, op slechts 5 min. lopen van Praça Marquês de Pombal en op 6 min. lopen van Avenida da Liberdade. Dit hotel ligt op 2,8 km van Rossio Square en op 8,4 km van Belémtoren.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit hotel heeft ook conciërgeservices en een bankethal.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Geldautomaat / bankservice
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 40
  • Aantal verdiepingen: 6
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Kluis bij receptie
  • 24-uurs receptie
  • Snelle uitcheckservice
  • Stomerij / wasserijservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Snelle incheckservice
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
  • Bagageopslag
  • Terras
  • Winkelcentrum ter plaatse
  • Feestruimte

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Badjassen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Roomservice
  • Geluiddichte kamers
  • Bidet
  • Verduisterende gordijnen
  • Bad/douchecombinatie
  • Satellietzenders
  • Gratis wifi
  • Gratis babybedden
  • Extra bedden (toeslag)
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Avenida Park

Av. Sidónio Pais, 6, Avenidas Novas, Lissabon, Lissabon District, Portugal
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Carte Blanche
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Bankpas
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Hotel Avenida Park bevind je je centraal in Lissabon, op slechts 5 min. lopen van Praça Marquês de Pombal en op 6 min. lopen van Avenida da Liberdade. Dit hotel ligt op 2,8 km van Rossio Square en op 8,4 km van Belémtoren.

    Doe of je thuis bent in één van de 40 klimaatgeregelde kamers. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben bidets en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit hotel heeft ook conciërgeservices en een bankethal.

    Profiteer in dit hotel van de roomservice. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je een beperkt aantal parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 13 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. EUR 10 voor volwassenen en ca. EUR 10 voor kinderen
    • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 6 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.