general_help_center_title

general_help_center_description

The Clarence Boutique Rooms

Clarence Road, Portsmouth
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

The Clarence Boutique Rooms ligt in Portsmouth, in de buurt Southsea, op 10 min. lopen van The D-Day Story en Pyramids Centre Portsmouth. Dit hotel ligt op 0,5 km van Southsea Castle en op 2 km van Universiteit van Portsmouth.

Hotelinrichting

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 8
  • Aantal verdiepingen: 3
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Meertalig personeel
  • Stomerij / wasserijservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Aantal restaurants: 2
  • Aantal vergaderruimtes: 2
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Aantal bars / lounges: 2
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Eigen parkeergelegenheid

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Hypoallergeen beddengoed
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Bureau
  • Alleen bad
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Lakens van Egyptisch katoen
  • Individueel gemeubileerd
  • Individueel gedecoreerd
  • Verwarming
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen of aanbevelingen
  • Laptopvriendelijke werkplek

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

The Clarence Boutique Rooms

Clarence Road, Portsmouth, Engeland, Verenigd Koninkrijk
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 22.30 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom
  • Alleen honden toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Alleen voor volwassenen
  • Omschrijving
  • The Clarence Boutique Rooms ligt in Portsmouth, in de buurt Southsea, op 10 min. lopen van The D-Day Story en Pyramids Centre Portsmouth. Dit hotel ligt op 0,5 km van Southsea Castle en op 2 km van Universiteit van Portsmouth.

    Overnacht in één van de 8 kamers met een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Geniet van Britse gerechten bij Florence Arms(3 min walk), een van de vele eetgelegenheden van dit hotel, naast 2 restaurants en een koffiebar/café. Wil je even ontspannen? Kom tot rust met een lekker drankje in één van de 2 bars/lounges.

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een stomerij/wasserijservice en meertalig personeel. Dit hotel beschikt over 2 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie om een parkeerplaats ter plaatse te reserveren.
    • Deze accommodatie accepteert bekende creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder en rookmelder

    Deze accommodatie heeft geen receptie. De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Florence Road, Southsea, PO5 2NE - 2 minutes walk]. Als je na de openingstijden arriveert bij deze accommodatie, dien je op een andere locatie in te checken: [Main Reception, Florence Road, Southsea PO5 2NA]. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten.

    • Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
    • Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.

    • Toeslag voor beveiligd parkeren: GBP 10 per dag
    • Toeslag voor huisdieren: GBP 15 per huisdier, per verblijf
    • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
    • Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 9 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 4 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.