NH Madrid Ribera del Manzanares
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij NH Madrid Ribera del Manzanares in Madrid, in de buurt Arganzuela, bevind je je op 5 min. rijden van Palacio Real de Madrid en Plaza Mayor. Dit hotel ligt op 2,8 km van Puerta del Sol en op 2,9 km van Gran Via.
Hotelinrichting
Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals fitnessfaciliteiten, een seizoensgebonden buitenzwembad en fietsenverhuur niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, huwelijksservices en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Aantal kamers: 224
- Aantal verdiepingen: 7
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Conferentieruimte
- Barbecue(s)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Huwelijksservices
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 452
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 42
- Aantal vergaderruimtes: 13
- Snackbar / deli
- Zelf parkeren (toeslag)
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Kranten in de lobby (toeslag)
- Oplaadpunt voor elektrische auto's
- Waterautomaat
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Roomservice
- Geluiddichte kamers
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten verstrekt
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
- Ledlampen
- Recycling
- Herbruikbare koffiefilter/theezeef
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
NH Madrid Ribera del Manzanares
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 25
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 55
- Alleen honden en katten toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 2
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- UnionPay
- Pinpassen niet aanvaard
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om een parkeerplaats ter plaatse te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 17–28 per persoon
- Parkeerkosten: EUR 25.68 per dag
- Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per nacht
Met een verblijf bij NH Madrid Ribera del Manzanares in Madrid, in de buurt Arganzuela, bevind je je op 5 min. rijden van Palacio Real de Madrid en Plaza Mayor. Dit hotel ligt op 2,8 km van Puerta del Sol en op 2,9 km van Gran Via.
Doe of je thuis bent in één van de 224 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals fitnessfaciliteiten, een seizoensgebonden buitenzwembad en fietsenverhuur niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, huwelijksservices en hulp bij uitstapjes/tickets.
Stil je honger met een lunch of diner bij La Ribera, een restaurant gespecialiseerd in Mediterrane gerechten. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice profiteren. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Madrid? Kies voor dit hotel met 42 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 13 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Madrid
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}










































































