general_help_center_title

general_help_center_description

Malak Hotel

23 Rue Chellah, Place Mellilia Hassan, Rabat
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Malak Hotel in Rabat, in de buurt Quartier Hassan, bevind je je op 5 min. lopen van Rue des Consuls en op 5 min. lopen van Nationaal Theater Mohammed V. Dit hotel ligt op 0,8 km van Sint-Pieterskathedraal en op 0,8 km van Grote Moskee.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 24
  • Gratis ontbijt
  • Kluis bij receptie
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Businesscentrum
  • Portier
  • Stomerij / wasserijservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal vergaderruimtes: 1
  • Conferentiecentrum
  • Computerstation
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Terras
  • Feestruimte

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Televisie
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Luxe beddengoed
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Verduisterende gordijnen
  • Alleen douche
  • Haardroger (op verzoek)
  • Satellietzenders
  • Gratis wifi
  • Lcd-televisie
  • Gratis babybedden
  • Extra bedden (toeslag)
  • Verwarming
  • Handdoeken beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Malak Hotel

23 Rue Chellah, Place Mellilia Hassan, Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, Marokko
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 23.30 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Ter plaatse geen alcohol geserveerd
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Malak Hotel in Rabat, in de buurt Quartier Hassan, bevind je je op 5 min. lopen van Rue des Consuls en op 5 min. lopen van Nationaal Theater Mohammed V. Dit hotel ligt op 0,8 km van Sint-Pieterskathedraal en op 0,8 km van Grote Moskee.

    Doe of je thuis bent in één van de 24 klimaatgeregelde kamers met een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.

    Dit hotel biedt een restaurant dat lunch en diner serveert. Je kunt ook dineren in de koffiebar/het café of gebruikmaken van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een bagageopslagruimte. Een conferentiecentrum en een vergaderruimte zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.

    De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.

    • Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: MAD 13.20 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor extra bed: MAD 180.0 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 16 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.