Annex Luzernerhof
Type kamer, met prijs
Kaart
Annex Luzernerhof bevindt zich in het hart van Luzern, op 5 min. lopen van Bourbaki-Panorama en Löwendenkmal. Dit pension ligt op 0,8 km van KKL Luzern en op 1 km van Kapelbrug.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een kapsalon en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Lift
- Kapsalon
- Aantal kamers: 12
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal bars / lounges: 1
- Winkelcentrum ter plaatse
Kamerinrichting
- Televisie
- Koelkast
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Gemeenschappelijke badkamer
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Schoonmaakservice 1x per verblijf
- Beperkte huishoudservice
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Annex Luzernerhof
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.30 uur - 22.30 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
- Kinderen t/m 4 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- De accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.
- Contante borgsom: CHF 20 per accommodatie, per verblijf
- De stad heft de volgende belasting: CHF 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.
- Toerismetoeslag: CHF 2.30 per persoon, per nacht
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. CHF 20 per persoon
Annex Luzernerhof bevindt zich in het hart van Luzern, op 5 min. lopen van Bourbaki-Panorama en Löwendenkmal. Dit pension ligt op 0,8 km van KKL Luzern en op 1 km van Kapelbrug.
Doe of je thuis bent in één van de 12 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en de kamers worden één keer per verblijf schoongemaakt.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een kapsalon en hulp bij uitstapjes/tickets.
Gasten van Annex Luzernerhof kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij Joel's. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 09.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een wasserij en een lift.
Deze accommodatie heeft geen receptie. De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Hotel Luzernerhof, Alpenstrasse 3, 6004 Luzern]. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Je hebt via een privé-ingang toegang tot je accommodatie.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Luzern
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}