Villa Ayura
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Villa Ayura in Galle, in de buurt Fort Galle, bevind je je vlak bij Fort Galle en op 3 min. lopen van Historisch Landhuis. Dit pension bij het strand ligt op 0,3 km van Galle Lighthouse en op 0,3 km van Nationaal Scheepvaartmuseum.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 3
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Snelle uitcheckservice
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis zelf parkeren
- Dakterras
- Bagageopslag
- Terras
- Kluisjes beschikbaar
- Met zijn tweeën/besloten dineren
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Plafondventilator
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Alleen douche
- Aparte eetruimte
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Villa Ayura
- Hotelbeleid
- Check-In: 13.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Borgsom: USD 100.0 per verblijf
- Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 100.00 per voertuig (enkele reis)
Met een verblijf bij Villa Ayura in Galle, in de buurt Fort Galle, bevind je je vlak bij Fort Galle en op 3 min. lopen van Historisch Landhuis. Dit pension bij het strand ligt op 0,3 km van Galle Lighthouse en op 0,3 km van Nationaal Scheepvaartmuseum.
Doe of je thuis bent in één van de 3 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en pantoffels.
De accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en gratis kranten in de lobby. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 22.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Galle
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}

















































