Ai Frutti di una Volta B&B
Type kamer, met prijs
Kaart
Ai Frutti di una Volta B&B ligt in Ferrara, op 5 min. rijden van San Giorgio-basiliek en Muren van Ferrara. Deze bed & breakfast ligt op 2,8 km van Via delle Volte en op 3,4 km van Klooster van Sant'Antonio in Polesine.
Hotelinrichting
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur niet mis.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 6
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Tuin
- Meertalig personeel
- Rookvrije accommodatie
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Snelle incheckservice
- Parasols bij het zwembad
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1850
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Ligstoelen aan het zwembad
Kamerinrichting
- Televisie
- Minibar
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Alleen douche
- Digitale zenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Beperkte huishoudservice
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Ai Frutti di una Volta B&B
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.30 uur - 20.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 15
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 33
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Alleen voor volwassenen
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Alle gasten dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september.
- Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per persoon (enkele reis)
- Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.30 uur
- Toeslag voor laat uitchecken: EUR 25 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Ai Frutti di una Volta B&B ligt in Ferrara, op 5 min. rijden van San Giorgio-basiliek en Muren van Ferrara. Deze bed & breakfast ligt op 2,8 km van Via delle Volte en op 3,4 km van Klooster van Sant'Antonio in Polesine.
Doe of je thuis bent in één van de 6 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een bureau en gratis mineraalwater en de kamers worden op beperkte dagen schoongemaakt.
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur niet mis.
Ontbijt is tegen betaling beschikbaar.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice en meertalig personeel. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Deze accommodatie heeft geen receptie. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools. Vroeg of laat inchecken kan worden geregeld door contact op te nemen met de accommodatie.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Ferrara
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





























































