general_help_center_title

general_help_center_description

Almont Hotel Sendai

3-4-10 Chuo, Aoba, Sendai
Beoordelingen door onze klanten
Voortreffelijk
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Almont Hotel Sendai in Sendai, in de buurt Downtown Sendai, bevind je je op 15 min. rijden van Anpanman-kindermuseum en Winkelcentrum van Sendai en Superarena Sekisui Heim. Dit hotel ligt op 0,1 km van Ginza-dori en op 0,2 km van Aoba-dori-straat.

Hotelinrichting

Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 141
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Gratis kranten in de lobby
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Gratis wifi
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Aantal restaurants: 1
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Bagageopslag
  • Gedeelde magnetron
  • Waterautomaat
  • Automaat
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Bidet
  • Verduisterende gordijnen
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis wifi
  • Verwarming
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Almont Hotel Sendai

3-4-10 Chuo, Aoba, Sendai, Miyagi (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 02.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Almont Hotel Sendai in Sendai, in de buurt Downtown Sendai, bevind je je op 15 min. rijden van Anpanman-kindermuseum en Winkelcentrum van Sendai en Superarena Sekisui Heim. Dit hotel ligt op 0,1 km van Ginza-dori en op 0,2 km van Aoba-dori-straat.

    Doe of je thuis bent in één van de 141 klimaatgeregelde kamers met een koelkast. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een waterkoker en verduisterende gordijnen en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.

    Gasten van Almont Hotel Sendai kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 10.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: rookmelder

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
    • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

    • Contactloos uitchecken is mogelijk.
    • Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.

    • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 1980 voor volwassenen en ca. JPY 990 voor kinderen
    • Parkeerkosten: JPY 1500 per nacht (incl. onbeperkt in- en uitrijden)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 4 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.