general_help_center_title

general_help_center_description

Dar Aldea

Derb Al Aasri, 8, Chefchaouen
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Dar Aldea in Chefchaouen, in de buurt Medina van Chefchaouen, bevind je je op 5 min. lopen van Plaza Uta el-Hammam en Place Haouta. Dit pension ligt op 1,2 km van Plaza Mohammed V en op 1,5 km van Bab el Ain.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 6
  • Gratis ontbijt
  • Meertalig personeel
  • 24-uurs receptie
  • Snelle uitcheckservice
  • Stomerij / wasserijservice
  • Aparte rookruimtes
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Snackbar / deli
  • Valetparkeren (toeslag)
  • Dakterras
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Terras

Kamerinrichting

  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • 24-uurs roomservice
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Geluiddichte kamers
  • Verduisterende gordijnen
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Individueel gemeubileerd
  • Individueel gedecoreerd
  • Diep bad
  • Wekelijkse huishoudservice
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Dar Aldea

Derb Al Aasri, 8, Chefchaouen, Chefchaouen, Tanger-Tétouan-Al Hoceïma, Marokko
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 12.00 uur - 12.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Ter plaatse geen alcohol geserveerd
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Dar Aldea in Chefchaouen, in de buurt Medina van Chefchaouen, bevind je je op 5 min. lopen van Plaza Uta el-Hammam en Place Haouta. Dit pension ligt op 1,2 km van Plaza Mohammed V en op 1,5 km van Bab el Ain.

    Overnacht in één van de 6 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en verduisterende gordijnen en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    De accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.

    Bij Aldea, een restaurant gespecialiseerd in Marokkaanse gerechten, wordt lunch en diner geserveerd. Je kunt ook dineren in de koffiebar/het café of gebruikmaken van de 24-uurs roomservice. Dagelijks kun je van 05.00 uur tot 12.00 uur genieten van een gratis lokaal ontbijt. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een snelle uitcheckservice, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.

    Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
    • Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
    • Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: MAD 34.10 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Valetparkeerkosten: MAD 35 per verblijf

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 14 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.