Hotel Alles Blau
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Alles Blau in Pelotas, in de buurt Pelotas Centro, bevind je je vlak bij Museu de Arte Leopoldo Gotuzzo en Museu Farmacêutico Moura. Dit hotel ligt op 0,7 km van Museum voor Natuurwetenschappen Carlos Ritter en op 0,8 km van Catedral Metropolitana São Francisco de Paula.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 50
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis ontbijt
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Aantal restaurants: 1
- Valetparkeren (toeslag)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Alles Blau
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen naar Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
- Eén kind t/m 7 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Valetparkeerkosten: BRL 20.00 per nacht (incl. onbeperkt in- en uitrijden)
- Toeslag voor extra bed: BRL 55 per nacht
Met een verblijf bij Hotel Alles Blau in Pelotas, in de buurt Pelotas Centro, bevind je je vlak bij Museu de Arte Leopoldo Gotuzzo en Museu Farmacêutico Moura. Dit hotel ligt op 0,7 km van Museum voor Natuurwetenschappen Carlos Ritter en op 0,8 km van Catedral Metropolitana São Francisco de Paula.
Doe of je thuis bent in één van de 50 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon en een bureau, terwijl er dagelijks een huishoudservice is.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstapjes/tickets.
Gasten van Hotel Alles Blau kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 09.30 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en meertalig personeel.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Pelotas
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}