general_help_center_title

general_help_center_description

Ceko Hotel

Rruga Butrint, Sarandë
Beoordelingen door onze klanten
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij Ceko Hotel in Sarandë bevind je je vlak bij de baai, op een kwartiertje rijden van Veerbootterminal van Sarandë en Pasqyrave-strand. Dit hotel ligt op 12,2 km van Eilanden van Ksamil en op 1,3 km van Mango Beach.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 19
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Wasserij
  • Gratis ontbijt
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Rookvrije accommodatie
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Terras
  • Klamboes

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • 24-uurs roomservice
  • Bureau
  • Alleen douche
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Balkon of terras
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Papieren handdoeken

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Ceko Hotel

Rruga Butrint, Sarandë, Sarandë, Prefectuur Vlorë, Albanië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 22.00 uur
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Contante borgsom vereist
  • Registratienummer van accommodatie: L04314801Q
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij Ceko Hotel in Sarandë bevind je je vlak bij de baai, op een kwartiertje rijden van Veerbootterminal van Sarandë en Pasqyrave-strand. Dit hotel ligt op 12,2 km van Eilanden van Ksamil en op 1,3 km van Mango Beach.

    Doe of je thuis bent in één van de 19 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

    De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.

    Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel 24-uurs roomservice aan. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Een gratis ontbijtbuffet is inbegrepen. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte, een wasserij en een lift. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.30 uur. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: ALL 70.00 per persoon, per nacht.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Nog 9 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 8 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.