Lakeshore Springs Apartments
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Lakeshore Springs Apartments in Wānaka bevind je je aan een meer, op 10 min. lopen van Gallery Thirty Three en Picture Lounge. Dit hotel in luxe stijl ligt op 0,7 km van Pembroke Park en op 1 km van Wānaka Golf Club.
Hotelinrichting
Profiteer van een sauna of maak gebruik van gratis wifi of een skiopslagruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 3
- Aantal verdiepingen: 3
- Skiopslag
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Sauna
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Waterautomaat
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten gebruikt
- Overdekte parkeerplaatsen
- Garage
- Terrasmeubilair
- Eigen parkeergelegenheid
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Hypoallergeen beddengoed
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Open haard
- Balkon
- Wasmachine / droger
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Keuken
- Aparte badkuip en douche
- Aparte eetruimte
- Vaatwasser
- Koelkast / vriezer
- Kookplaat
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Aparte woonkamer
- Bad of douche
- Babybedden (toeslag)
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Elektrische waterkoker
- Oven
- Droger
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Kinderstoel
- Broodrooster
- Aantal slaapkamers: 3
- Aantal badkamers: 2
- Gratis thee/oploskoffie
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Laptopvriendelijke werkplek
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
- Ledlampen
- Recycling
- Vriezer
- Vloerverwarming
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Lakeshore Springs Apartments
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 20.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
- Deze accommodatie gebruikt milieuvriendelijke schoonmaakproducten
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Eén kind t/m 2 jaar oud per geregistreerde volwassene verblijft gratis, wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. NZD 16 voor volwassenen en ca. NZD 16 voor kinderen
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor babybed: NZD 15 per nacht
- Toeslag voor extra bed: NZD 45 per nacht
- De accommodatie berekent een toeslag van 2 procent op betalingen met een creditcard
Wanneer je verblijft bij Lakeshore Springs Apartments in Wānaka bevind je je aan een meer, op 10 min. lopen van Gallery Thirty Three en Picture Lounge. Dit hotel in luxe stijl ligt op 0,7 km van Pembroke Park en op 1 km van Wānaka Golf Club.
Doe of je thuis bent in één van de 3 klimaatgeregelde kamers met een open haard en vloerverwarming. Alle kamers hebben een balkon. De keukens beschikken over een koelkast, een oven en een kookplaat. Alle kamers hebben een flatscreentelevisie van 40 inch met satellietzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft.
Profiteer van een sauna of maak gebruik van gratis wifi of een skiopslagruimte.
Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 09.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte, een wasserij en een lift. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur. De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [The Moorings]. Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. Tussen 22.00 uur en 08.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Wānaka
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}