general_help_center_title

general_help_center_description

Bayview Beach Resort

Batu Ferringhi Beach, Batu Ferringhi, George Town
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Bayview Beach Resort in George Town, in de buurt Batu Ferringhi, bevind je je op een kwartiertje rijden van Gurney Drive en Avondmarkt van Batu Feringghi. Dit hotel bij het strand ligt op 17,1 km van KOMTAR en op 1 km van Batu Ferringhi.

Hotelinrichting

Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 3 buitenzwembaden, een waterglijbaan en een outdoor tennisbaan. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Fitnessfaciliteiten
  • Conciërgeservices
  • Cadeauwinkels of kiosk
  • Aantal kamers: 360
  • Aantal verdiepingen: 10
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Kinderzwembad
  • Kluis bij receptie
  • Gratis kranten in de lobby
  • 24-uurs receptie
  • Businesscentrum
  • Stomerij / wasserijservice
  • Volledig uitgeruste spa
  • Spabehandelingsruimte(s)
  • Vergaderruimtes:
  • Stoombad
  • Sauna
  • Huwelijksservices
  • Kruidenier / supermarkt
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Bouwjaar: 1992
  • Tennisbaan ter plaatse
  • Waterglijbaan
  • Aantal buitenzwembaden: 3
  • Conferentiecentrum
  • Outdoor tennisbanen: 1
  • Snackbar / deli
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal swim-up bars: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Gratis parkeerplaatsen in de buurt
  • Terras
  • Waterautomaat
  • Balzaal
  • Feestruimte
  • Receptieruimte
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Minibar
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Strijkijzer / strijkplank
  • 24-uurs roomservice
  • Gratis mineraalwater
  • Premium televisiezenders
  • Bidet
  • Pantoffels
  • Alleen douche
  • Gratis wifi
  • Gratis babybedden
  • Ledtelevisie
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Bayview Beach Resort

Batu Ferringhi Beach, Batu Ferringhi, George Town, Penang, Maleisië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Bankpas
  • UnionPay
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Bayview Beach Resort in George Town, in de buurt Batu Ferringhi, bevind je je op een kwartiertje rijden van Gurney Drive en Avondmarkt van Batu Feringghi. Dit hotel bij het strand ligt op 17,1 km van KOMTAR en op 1 km van Batu Ferringhi.

    Doe of je thuis bent in één van de 360 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een ledtelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een koffiezetapparaat/waterkoker en gratis mineraalwater.

    Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 3 buitenzwembaden, een waterglijbaan en een outdoor tennisbaan. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken.

    La Veranda, een restaurant van dit hotel, serveert zowel lunch als diner. Je kunt ook dineren in de koffiebar/het café of gebruikmaken van de 24-uurs roomservice. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een swim-up bar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Een conferentiecentrum en vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij het inchecken een minimumleeftijd van 18.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 19.00 uur.
    • Kinderen t/m 12 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Borgsom: MYR 100.00 per nacht
    • De stad heft de volgende belasting: MYR 3.00 per accommodatie, per nacht.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. MYR 52.2 voor volwassenen en ca. MYR 31.32 voor kinderen
    • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen een toeslag die varieert afhankelijk van de verblijfsduur en de accommodatiegrootte.
    • Toeslag voor extra bed: MYR 110.0 per dag

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 10 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.