Lugga Boutique Hotel & Beach
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Lugga Boutique Hotel & Beach in Bodrum bevind je je bij de zee, op een kwartiertje rijden van Bitez Beach en Bodrum Marina. Dit hotel bij het strand ligt op 10 km van Bodrum Barstraat en op 11,1 km van Strand van Bodrum.
Hotelinrichting
Zoek het water op en geniet van een dagje aan het privéstrand of profiteer van andere recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en een receptieruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 52
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Op privéstrand
- Aparte rookruimtes
- Parasols bij het zwembad
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Strandparasols
- Strandligstoelen
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Receptieruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk zwembad
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Geluiddichte kamers
- Pantoffels
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Balkon of terras
- Gratis babybedden
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Lugga Boutique Hotel & Beach
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 05.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Registratienummer van accommodatie: 16618
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
Wanneer je verblijft bij Lugga Boutique Hotel & Beach in Bodrum bevind je je bij de zee, op een kwartiertje rijden van Bitez Beach en Bodrum Marina. Dit hotel bij het strand ligt op 10 km van Bodrum Barstraat en op 11,1 km van Strand van Bodrum.
Doe of je thuis bent in één van de 52 kamers met een minibar en een lcd-televisie. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over gratis toiletartikelen en haardrogers.
Zoek het water op en geniet van een dagje aan het privéstrand of profiteer van andere recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en een receptieruimte.
Dit hotel biedt een restaurant dat lunch en diner serveert. Je kunt ook dineren in de koffiebar/het café of gebruikmaken van de roomservice (beperkte tijden). Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven gebruikmaken.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Nog meer populaire hotels in Yalı
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}







































