Coqui Coqui Meson de Malleville - Valladolid
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Coqui Coqui Meson de Malleville - Valladolid in Valladolid bevind je je vlak bij Calzada de los Frailes en Klooster van San Bernardino de Siena. Dit hotel ligt op 1,2 km van Pancho Vila Tequileria en op 1,5 km van Kathedraal van San Gervasio.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 3
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Kluis bij receptie
- Picknickplaats
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Kluis in de kamer
- Plafondventilator
- Gratis mineraalwater
- Aparte badkuip en douche
- Gratis wifi
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Coqui Coqui Meson de Malleville - Valladolid
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 20.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. MXN 180–300 per persoon
Met een verblijf bij Coqui Coqui Meson de Malleville - Valladolid in Valladolid bevind je je vlak bij Calzada de los Frailes en Klooster van San Bernardino de Siena. Dit hotel ligt op 1,2 km van Pancho Vila Tequileria en op 1,5 km van Kathedraal van San Gervasio.
Doe of je thuis bent in één van de 3 klimaatgeregelde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben aparte badkuipen en douches en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een kluis en gratis mineraalwater en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.
Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel roomservice (beperkte tijden) aan. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven gebruikmaken.
De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur. Je dient voor aankomst een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren. Je ontvangt binnen 5 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Valladolid
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}