general_help_center_title

general_help_center_description

Comfort Inn Fukuoka Tenjin

1-2-1, Tenjin, Chuo-ku, Fukuoka
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Comfort Inn Fukuoka Tenjin ligt in Fukuoka, in de buurt Tenjin, op 4 min. lopen van Acros-concerthal van Fukuoka en op 13 min. lopen van Hakataza Theater. Dit hotel ligt op 0,8 km van Canal City Hakata (winkelcentrum) en op 2,7 km van Marine Messe Fukuoka.

Hotelinrichting

Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 125
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Kluis bij receptie
  • Meertalig personeel
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Gratis wifi
  • Bagageopslag
  • Automaat

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Geluiddichte kamers
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Bidet
  • Verduisterende gordijnen
  • Pantoffels
  • Digitale zenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Bad of douche
  • Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Shampoo
  • Toiletpapier

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Comfort Inn Fukuoka Tenjin

1-2-1, Tenjin, Chuo-ku, Fukuoka, Fukuoka (prefectur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Comfort Inn Fukuoka Tenjin ligt in Fukuoka, in de buurt Tenjin, op 4 min. lopen van Acros-concerthal van Fukuoka en op 13 min. lopen van Hakataza Theater. Dit hotel ligt op 0,8 km van Canal City Hakata (winkelcentrum) en op 2,7 km van Marine Messe Fukuoka.

    Overnacht in één van de 125 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl digitale zenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.

    Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 11.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en meertalig personeel.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Bij het ontbijttarief is geen ontbijt inbegrepen voor kinderen t/m 12 jaar die gratis verblijven. Dit kan ter plaatse worden aangevraagd tegen de vermelde kinderontbijttoeslag.

    • Eén kind t/m 12 jaar oud per geregistreerde volwassene verblijft gratis, wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Bij de accommodatie wordt een stadsbelasting geïnd. Deze stadsbelasting bedraagt tussen de JPY 200 en JPY 500 per persoon, per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Let op: mogelijk zijn er verdere uitzonderingen van toepassing.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. JPY 990 voor volwassenen en ca. JPY 990 voor kinderen
    • Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 8 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.