general_help_center_title

general_help_center_description

The Parkview Hotel Mudgee

99 Market Street, Mudgee
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij The Parkview Hotel Mudgee in Mudgee, in de buurt Central Mudgee, bevind je je vlak bij Mudgee Arts Precinct en op 5 min. lopen van Lawson Park. Dit hotel ligt op 0,5 km van Mudgee Clock Tower en op 1 km van Glen Willow Stadium.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 7
  • Rookvrije accommodatie
  • Gratis wifi
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Gratis zelf parkeren
  • Terras
  • Eigen parkeergelegenheid
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Koelkast
  • Minibar
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Strijkijzer / strijkplank
  • Balkon
  • Espressoapparaat
  • Bureau
  • Luxe beddengoed
  • Geluiddichte kamers
  • Premium televisiezenders
  • Verduisterende gordijnen
  • Pantoffels
  • Alleen douche
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Regendouche
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Huishoudservice op aanvraag
  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen of aanbevelingen
  • Restaurantgids

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

The Parkview Hotel Mudgee

99 Market Street, Mudgee, New South Wales, Australië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 17.30 uur
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij The Parkview Hotel Mudgee in Mudgee, in de buurt Central Mudgee, bevind je je vlak bij Mudgee Arts Precinct en op 5 min. lopen van Lawson Park. Dit hotel ligt op 0,5 km van Mudgee Clock Tower en op 1 km van Glen Willow Stadium.

    Doe of je thuis bent in één van de 7 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een minibar. Alle kamers hebben een flatscreentelevisie van 50 inch met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Badkamers beschikken over een regendouche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een bureau en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.

    Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    De receptie is op de volgende tijden geopend:

    • Maandag - vrijdag: 08.00 uur - 12.00 uur
    Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.30 uur te arriveren. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over de lockbox. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.
    • Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.

    • Toeslag voor vroeg inchecken: AUD 50.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • Toeslag voor laat uitchecken: AUD 50.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • De accommodatie berekent een toeslag van 1.1 procent op betalingen met een creditcard

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 9 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 6 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.